БЛОГ
UA
RU
EN
В ходе более чем десятилетнего опыта урегулирования налоговых споров и судебной защиты клиентов в рамках украинского и международного законодательств, в MS Partners сложилась такая схема работы по налоговому праву.

На начальном этапе регистрации компании либо в уже в процессе деятельности – консультирование по выбору правильной и безопасной с точки зрения налогового законодательства схемы работы бизнеса. Выбор формы налогообложения, оптимизация и минимизация налоговых рисков по разным аспектам налоговых обязательств – НДС, налог на прибыль, единый налог, транспортный налог, налог на имущество, налог на доходы физических лиц.

Вы сможете избежать проблем с фискальными органами, грамотно выстроить налоговую отчетность, перестанете жить в ожидании штрафов и уголовной ответственности.

В результате, плановые, внеплановые, камеральные и фактические налоговые проверки перестанут быть стрессом и тушением пожаров в вашей организации - вы сможете избежать проблем с фискальными органами, грамотно выстроить налоговую отчетность, перестанете жить в ожидании штрафов и уголовной ответственности.

Также мы работаем с клиентами, которые обращаются к нам уже после проведения налоговых проверок – по вопросам оспаривания результатов, судебному и административному обжалованию заключений налоговой, разблокировке налоговых накладных, – либо сопровождаем клиентов в ходе проверки. Это дает возможность бизнесу избежать либо существенно уменьшить штрафы, сократить судебные расходы на ведение налоговых споров.

Международная экспертиза и сотрудничество с ведущими европейскими партнерами позволяет нам обеспечивать юридическую поддержку при масштабировании бизнеса и выходе на зарубежные рынки.

Європейське право

ОПЕРАЦИИ С НЕДВИЖИМОСТЬЮ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
КОММЕРЧЕСКИЙ АРБИТРАЖ
ЕВРОПЕЙСКОЕ ПРАВО
PROBLEM SOLVER
Юридична підтримка компаній і приватних осіб в рамках європейського права передбачає глибоке розуміння процедури ведення судових процесів та знання тонкощів не тільки європейського законодавства, а й законодавств кожної конкретної країни Європейського Союзу. З іншого боку, вивчення величезного обсягу інформації без напрацьованого практичного досвіду ведення юридичної практики і судових справ не може гарантувати якісного юридичного супроводу проектів міжнародного європейського права. Поверхневий підхід тут загрожує серйозними фінансовими ризиками втратою репутації на українському і міжнародному ринках.

Партнери MS Partners мають багаторічний міжнародний досвід роботи з клієнтами європейського права, успішної співпраці з Комісією ЄС в рамках проектів у сфері імпорту товарів і послуг на ринки європейських країн, супроводу подачі заяв і скарг клієнтів на ім'я генеральних директорів Комісії, включаючи директорат з питань міжнародної конкуренції, подачі скарг Омбудсмену ЄС, представництва інтересів клієнтів в Європейському суді.
Ми допомагаємо компаніям та асоціаціям у сфері моніторингу торгових пропозицій і проведення тендерних процедур, консультуємо з питань укладення договорів відповідно до вимог українського та європейського права, згідно з принципами UNIDROIT.
Також ніша партнери забезпечують юридичну підтримку проектів міжнародного розвитку у сфері надання послуг і проведення робіт, розробляють технічні пропозиції, координують роботу партнерів всередині консорціумів.

Проводимо переговори та юридичні консультації, пов'язані з розміщенням іноземних інвестицій на території України та ЄС, допомагаємо в пошуку партнерів для створення спільних підприємств, супроводжуємо підписання імпорно-експортних договорів з Incoterms, а також забезпечуємо захист інтересів клієнта в разі виникнення конфліктів в різних юрисдикціях і правових ситуаціях, згідно з принципами ad-hoc, інституційного примирення і арбітражних процедур.


Замовити послугу
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних
© MS Partners 2018.
All rights reserved
Блог
Website by TReveko
© MS Partners 2018. All rights reserved
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних