БЛОГ
UA
RU
EN

Легалізація і супровід бізнесу

ОПЕРАЦИИ С НЕДВИЖИМОСТЬЮ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
КОММЕРЧЕСКИЙ АРБИТРАЖ
ЕВРОПЕЙСКОЕ ПРАВО
PROBLEM SOLVER
Ваш проект росте і розвивається, є клієнти, оплати і розуміння перспектив. Саме час задуматися про легалізацію підприємницької діяльності.

Ми допоможемо зареєструвати компанію або ФОП, проконсультуємо щодо вибору форм ведення бізнесу, видів діяльності, оптимальної схеми оподаткування, проаналізуємо ризики і перспективи розвитку проекту. Допоможемо з відкриттям банківських рахунків і реєстрацією платіжних систем, складанням договорів зі співробітниками та партнерами, організацією ведення бухгалтерського обліку та податкової звітності.

Інший варіант − ви задумалися про продаж чинного бізнесу. Для оцінки вартості важливо, які юридичні та бухгалтерські документи побачить ваш потенційний покупець.
Ми допоможемо грамотно «упакувати» ваш актив: зареєструвати при необхідності компанію, захистити інтелектуальну власність, зареєструвати торговельну марку, юридично оформити відносини з партнерами, співробітниками, договори з клієнтами.
Окремий напрямок − це підготовка договорів та юридичне оформлення відносин між українським представництвом і зарубіжною материнською компанією, договорів про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA), аудит відповідності бізнесу вимогам європейського права щодо захисту персональних даних громадян Європейського Союзу (GDPR COMPLIANCE AUDIT).

Ми розуміємо підприємців і в кожній ситуації намагаємося примирити юридичну сторону питання з реаліями ведення малого і середнього бізнесу в Україні, вимогами клієнтів і ринку. Ми говоримо зрозумілою мовою і гнучко підходимо до формування цін на юридичні послуги.
Замовити послугу
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних
© MS Partners 2018.
All rights reserved
Блог
Website by TReveko
© MS Partners 2018. All rights reserved
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних