БЛОГ
UA
RU
EN
В ходе более чем десятилетнего опыта урегулирования налоговых споров и судебной защиты клиентов в рамках украинского и международного законодательств, в MS Partners сложилась такая схема работы по налоговому праву.

На начальном этапе регистрации компании либо в уже в процессе деятельности – консультирование по выбору правильной и безопасной с точки зрения налогового законодательства схемы работы бизнеса. Выбор формы налогообложения, оптимизация и минимизация налоговых рисков по разным аспектам налоговых обязательств – НДС, налог на прибыль, единый налог, транспортный налог, налог на имущество, налог на доходы физических лиц.

Вы сможете избежать проблем с фискальными органами, грамотно выстроить налоговую отчетность, перестанете жить в ожидании штрафов и уголовной ответственности.

В результате, плановые, внеплановые, камеральные и фактические налоговые проверки перестанут быть стрессом и тушением пожаров в вашей организации - вы сможете избежать проблем с фискальными органами, грамотно выстроить налоговую отчетность, перестанете жить в ожидании штрафов и уголовной ответственности.

Также мы работаем с клиентами, которые обращаются к нам уже после проведения налоговых проверок – по вопросам оспаривания результатов, судебному и административному обжалованию заключений налоговой, разблокировке налоговых накладных, – либо сопровождаем клиентов в ходе проверки. Это дает возможность бизнесу избежать либо существенно уменьшить штрафы, сократить судебные расходы на ведение налоговых споров.

Международная экспертиза и сотрудничество с ведущими европейскими партнерами позволяет нам обеспечивать юридическую поддержку при масштабировании бизнеса и выходе на зарубежные рынки.

Problem solver

ОПЕРАЦИИ С НЕДВИЖИМОСТЬЮ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
КОММЕРЧЕСКИЙ АРБИТРАЖ
ЕВРОПЕЙСКОЕ ПРАВО
PROBLEM SOLVER
Уміння знаходити вихід в складних ситуаціях є однією з найцінніших рис, необхідних для ведення бізнесу. Однак не всі проблеми можна вирішити власними силами або зусиллями працівників компанії. Часто клієнти звертаються до нас на етапі, коли зі свого боку вони вже зробили все можливе для пошуку рішень. Як правило, в таких ситуаціях потрібен досвідчений погляд збоку, і часто допомога в юридичній площині.

Ми беремо на себе вирішення проблеми клієнта до отримання бажаного результату, використовуючи для цього всі необхідні ресурси та інструменти. Суть не в тому, що ми проконсультуємо і розповімо, що робити вам, а в тому, що ми вирішимо вашу проблему. Така послуга називається Problem solver.
Юристи MS Partners досконало розбираються в правовому полі, мають багаторічний різносторонній досвід у веденні юридичної практики, цивільного врегулювання і судового вирішення конфліктів.
Це допомагає нам побачити проблему з різних ракурсів. Напрацьовані галузеві зв'язки і міжнародний досвід дозволяють нам шукати шляхи вирішення не тільки в межах юридичної практики. Завдання, з якими ми працюємо, можуть стосуватися таких сфер, як право, економіка, податки, банківська сфера, логістика та ін.

Ми пропонуємо комплексне рішення та індивідуально підходимо до кожного проекту, визначаємо цілі, детально вивчаємо проблему, озвучуємо ризики і можливі шляхи вирішення, аналізуємо відносини і процеси з різних позицій учасників конфлікту, спільно з вами обираємо варіанти дій, формуємо команду для вирішення поставленого завдання і працюємо для досягнення необхідного результату, виконуючи всі необхідні дії, аж до ведення судового процесу в разі потреби.
Замовити послугу
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних
© MS Partners 2018.
All rights reserved
Блог
Website by TReveko
© MS Partners 2018. All rights reserved
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних