БЛОГ
UA
RU
EN
Відкриття закордонного офісу або представництва − серйозний крок на етапі росту і масштабування компанії. Можливість отримати додаткову конкурентну перевагу для бізнесу, рішення з оптимізації оподаткування і гарантії для міжнародних клієнтів − ви працюватимете на їх території, в межах правового поля країни представництва, згідно з іноземною юрисдикцією.

Реєстрація компаній у США, Європі, Великобританії

ОПЕРАЦИИ С НЕДВИЖИМОСТЬЮ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
КОММЕРЧЕСКИЙ АРБИТРАЖ
ЕВРОПЕЙСКОЕ ПРАВО
PROBLEM SOLVER
Ми допомагаємо компаніям уникнути можливих труднощів і помилок на етапі реєстрації в іноземній юрисдикції.
Зокрема, пов'язаних з вибором правильної структури бізнесу, пошуком зарубіжних банків, які працюють з резидентами України, відкриттям рахунків, підготовкою документів іноземною мовою, вибором платіжної системи з урахуванням особливостей вашого виду діяльності.

MS Partners має кореспондентські офіси в Нью-Йорку і Лондоні, наші представники спілкуватимуться з вами рідною мовою, прекрасно орієнтуючись при цьому «у внутрішній кухні» відкриття бізнесу в США, Великобританії, Європі. Ви заощадите час і сили, уникнете додаткових
фінансових витрат, пройшовши цей шлях з досвідченим партнером-резидентом. У нас є досвід підготовки всіх необхідних персональних і корпоративних документів для успішного відкриття банківських рахунків в юрисдикціях Швейцарії, Австрії, Чехії, Кіпру.
Ви також можете довірити нам бухгалтерське обслуговування вашої компанії за кордоном.
Ми знаємо, в які організації, коли і які звіти подавати, як платити податки, робимо це вчасно і згідно з вимогами законодавства. При цьому вартість бухгалтерських послуг для вас буде нижчою, ніж пропозиції локального ринку.
Замовити послугу
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних
© MS Partners 2018.
All rights reserved
Блог
Website by TReveko
© MS Partners 2018. All rights reserved
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних