БЛОГ
UA
RU
EN
ІТ право сьогодні − це одна з найбільш динамічних галузей юридичної практики. Ринки ІТ продуктів і послуг, аутсорсингу розробки програмного забезпечення розвиваються стрімкими темпами та приносять мільярдні обороти компаніям-учасникам.

З юридичної точки зору ми працюємо з тими ж питаннями організації діяльності − реєстрація IT стартапів і компаній в Україні і за кордоном, вибір структури бізнесу і оптимальної форми оподаткування, аналіз ризиків і перспектив розвитку проекту, складання договорів з працівниками та партнерами.

IT право, стартапи

ОПЕРАЦИИ С НЕДВИЖИМОСТЬЮ
МЕЖДУНАРОДНЫЙ
КОММЕРЧЕСКИЙ АРБИТРАЖ
ЕВРОПЕЙСКОЕ ПРАВО
PROBLEM SOLVER
Ми знаємо зсередини і враховуємо специфіку роботи IT галузі.
IT право тісно пов'язане з міжнародним договірним правом. Якщо ваші замовники і клієнти знаходяться в Європі, Великобританії, США, вам не уникнути питань захисту персональних даних і визначення судової юрисдикції при складанні міжнародних договорів.
Важливо передбачити захист ваших інтересів і відповідність вимогам українського законодавства.
Ми вільно розмовляємо і пишемо англійською мовою, це дозволяє нам готувати англомовні договори для IT-компаній згідно з вимогами міжнародного договірного права права. Такі як, наприклад, Договір про нерозголошення конфіденційної інформації (NDA, Non-disclosure
agreement), Угода про неконкуренцію (NCA, Non-compete agreement або NCC, Non-compete clause), Угода між компанією і користувачами продуктів і послуг, що регламентує вашу відповідальність та очікуваний рівень сервісу (SLA, Service level agreement).
Замовити послугу
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних
© MS Partners 2018.
All rights reserved
Блог
Website by TReveko
© MS Partners 2018. All rights reserved
Натиснувши кнопку «Ок», ви автоматично погоджуєтесь на зберігання та обробку ваших персональних даних